Dragi mamici,
Sunt aproape doi ani de cand echipa Scoala Mamelor va ofera servicii gratuite si a devenit o voce importanta in lupta pentru drepturile voastre. Dar de aproximativ un an, doar din sponsorizari, iar perioada tulbure prin care trece intreaga societate ne pune in situatia de a privi cu seriozitate la modalitatea de a continua proiectul gandit cu tot sufletul pentru mame si familiile lor.

Banca Unicredit Tiriac Bank ne sprijina, punandu-ne la dispozitie cele peste 400 de bancomate din intreaga tara, prin intermediul carora ne-ati putea ajuta, daca sunteti multumite de sprijinul primit de la noi si considerati ca merita sa fim aici in continuare pentru voi. Iata cum puteti sprijini:

Orice persoana care utilizeaza un bancomat sau multifunctional bancar non-stop UniCredit Tiriac Bank aflate acum in tara poate ajuta cu un simplu gest, dupa ce isi termina propriile operatiuni la bancomat.  Prin simpla selectare a optiunii „Doneaza pentru Scoala Mamelor”, pe ecranul aparatului, in momentul afisarii operatiunilor posibile, poti alege orice suma doresti pentru a o dona catre Scoala Mamelor, in schimbul careia vei primi o chitanta doveditoare. Orice efort, cat de mic, conteaza si va multumim din suflet ca ne sunteti aproape la nevoie!  Fondurile astfel colectate vor fi utilizate pentru sustinerea programului national Scoala Mamelor, care ofera servicii gratuite si ajuta in prezent sute de mii de romance din tara si peste alte 100 de teritorii ale lumii, precum si familiile acestora. De asemenea, echipa noastra a sprijinit cazuri sociale grave si copii sau mame cu probleme de sanatate la limita supravietuirii. Vrem sa continuam, dati-ne aceasta sansa! 

Va multumim in numele atator mame ca si voi pentru care sprijinul echipei noastre s-a dovedit a fi extrem de important intr-un punct de cotitura al vietii.

 

Cu drag,
Echipa Scoala mamelor.

Scoala Mamelor are nevoie de voi

Scoala Mamelor

Facebook

Copiii au drepturi

Cartea Pretuieste Viata

copii9.JPG

Ajuta si tu

Urmareste-ne pe FacebookUrmareste-ne pe TwitterUrmareste-ne pe Blog
style=div class=